В нашому дошкільному закладі створено "Консультативний пункт для сімей, виховуючих дітей дошкільного віку вдома". Будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди раді Вам допомогти!

Положення

про консультативний пункт для сімей,

виховуючих дітейдошкільного віку вдома

1. Загальні положення

1.1. Це Положення регламентує діяльність консультативного пункту для сімей, що виховують дітей дошкільного віку вдома (далі - консультативний пункт). Консультативний пункт для сімей, що виховують дітей дошкільного віку вдома, організовується на базі дошкільного закладу. Консультативний пункт створюється для сімей, що виховують дітей дошкільного віку, які не відвідують дошкільні освітні установи.

1.2. Цілі створення консультативного пункту - надання методичної та консультативної допомоги сім'ям, які виховують дітей дошкільного віку в дома.

1.3. Основними завданнями консультативного пункту є:

- Надання консультативної та методичної допомоги сім'ям, які виховують дітей дошкільного віку вдома, з питань виховання, навчання і розвитку дітей дошкільного віку;

- Надання сприяння в питаннях соціалізації дітей дошкільного віку, які не відвідують освітні установи;

- Надання допомоги сім'ям, які виховують дітей дошкільного віку на дому, з питань, пов'язаних з визначенням спеціальних освітніх потреб дітей з обмеженими можливостями здоров'я.

2. Організація діяльності консультативного пункту:

2.1. Організація методичної та консультативної допомоги сім'ям, які виховують дітей дошкільного віку вдома, в консультативному пункті будується на основі діяльності: завідувача, вихователів, медичної сестри. Консультування батьків (законних представників) може проводитися одним або декількома фахівцями одночасно.

2.2. Робота з сім'ями, які виховують дітей дошкільного віку вдома, в консультативному пункті проводиться в різних формах: індивідуальних, групових, підгрупових.

2.3. Консультативний пункт здійснює взаємодію з ЗОШ с. Лисичанський

2.4. Фахівець, що здійснює прийом на консультативному пункті, веде журнал прийому відвідувачів.
Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.