Утримання та розвиток матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти, у тому числі забезпечення універсального дизайну та розумного пристосування, фінансуються за рахунок коштів засновника закладу та інших джерел, не заборонених законодавством.

Майно ЗДО є власністю Лисичанської міської територіальної громади, перебуває на балансі уповноваженого органу на праві оперативного управління та закріплене за ЗДО.

Розпорядження майном ЗДО (списання, передача, тощо), яке закріплено за закладом і є комунальною власністю, здійснюється відповідно до чинного законодавства України та в порядку, встановленому Власником.

ЗДО не має права безкоштовно передавати закріплене за ним майно іншим підприємствам, організаціям, установам, а також громадянам.

Матеріально-технічна база ЗДО включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі уповноваженого органу.

Фінансово-господарська діяльність закладу дошкільної освіти провадиться відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів.

Джерелами фінансування ЗДО є кошти:

- Власника;

- державного та місцевих бюджетів;

- батьків або осіб, які їх замінюють;

- добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб;

- інші кошти, не заборонені законодавством.

Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.